Kdo jsme

menší DSC_0442o

Naše společnost se zabývá podnikatelským, finančním, organizačním a ekonomickým poradenstvím

Naše společnost je také poskytovatelem integrovaného facility managementu, realitních aktivit, záchranných technických služeb a dalších činností souvisejících s nemovitostmi.
Tým specialistů ze všech oblastí podpůrných služeb přináší klientům již od roku 1996 užitečná řešení spojená s úsporami prostředků vynaložených na tyto činnosti.
Čtěte více

Historie

2009

Vznik společnosti s ručením omezeným.

Pro stále se zvyšující poptávku byla činnost podnikající fyzické osoby přesunuta na právnickou osobu.

2003

Zahájení poradenské činnosti

Tato činnost se zaměřuje především na kvalitnější servis pro klienty, na nové projekty například půdních vestaveb a na metodiku pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek.

2000

Založena 3. divize – Správa bytových a nebytových domů.

Vzhledem k náročnosti svěřeného úkolu, zajistit komplexní správu svěřených objektů, došlo k podstatné reorganizaci podnikatelské činnosti, která tímto vstoupila do třetí fáze svého vývoje.

1998

Založena 2. divize – Realitní činnost

Především jako klasická realitní kancelář prodejem objektů a dále též pronájmem bytových a nebytových prostor.

1996

Vstup na tuzemský trh s nemovitostmi

V první fázi vývoje jako samostatná fyzická osoba. Podnikatelským záměrem bylo zabývat se privatizací bytového fondu na území Hl. města Prahy.

Náš tým

Pojištění podnikatelských rizik a profesní odpovědnosti

Společnost od počátku dbá na spolehlivost a bezpečnost svého podnikání. Ochranou klientů a vyloučením rizika, které může přinést například výkon správy nemovitostí ale i ostatní činnosti realitní kanceláře, je pojištění podnikatelských rizik společnosti. Jednatel společnosti je dále pojištěn na profesní odpovědnost za škodu.

Členství ve Sdružení majitelů domů, bytů a dalších nemovitostí v ČR

Jako majitel a správce desítek bytů, bytových domů a jiných nemovitostí se společnost stále snaží mít nejaktuálnější informace, být v centru dění a aktivně se podílet na tvorbě právního prostředí ve svém oboru. Helena Nenádlová s.r.o. je již několik let členem Občanského sdružení majitelů domů, bytů a dalších nemovitostí v České republice.

Přijímáme společenskou zodpovědnost

Věříme, že etické a odpovědné jednání je základním předpokladem pro naše podnikání. Etický kodex společnosti je naším pomocníkem, který nám pomáhá podnikat správným způsobem. Přejeme nám i Vám, aby věci správné nebyly nadstandard. Aby etika v podnikání byla vyjádřením hodnot přijatých společností. Etický kodex naší společnosti deklarujeme zde.